USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Abdulkadir Kaplan, dua ve gözyaşlarıyla son yolcuğuna uğurlandı!

Hayırsever insan Hacı Mihtii Kaplan’ın oğlu, TİM Halı Sektör Kurulu Başkanı, Kaplan Kardeşler Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Salahattin Kaplan'ın ile Gaziantep Polisgücü spor Kulübü Mehmet Kaplan’ın kardeşi, GAHİB Başkanı

Abdulkadir Kaplan, dua ve gözyaşlarıyla son yolcuğuna uğurlandı!
26-10-2023 21:38

Bir süredir İstanbul’da tedavi gören Hayırsever insan Hacı Mihti Kaplan'ın oğlu, TİM Halı Sektör Kurulu Başkanı Salahattin Kaplan'ın ile Gaziantep Polisgücü spor kulübünün başkanı Mehmet Kaplan'ın kardeşi, GAHİB Başkanı Zeynal Abidin Kaplan'ın kayın biraderi Abdulkadir Kaplan, vefat etti. Abdulkadir Kaplan’ın vefatı ailesi ve sevenlerini hüzne boğdu.

ERİKLİYAYLA KÖYÜ’NDE CENAZE TÖRENİ DÜZENLENDİ

Cenaze törenine iş ve siyaset dünyasının yanı sıra vatandaşlardan da çok sayıda katılım oldu. Abdulkadir Kaplan'ın cenazesi Kilis'in Erikliyayla  (Harbete) Köyünde ikindi namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından dua ve göz yaşları arasında aile mezarlığına defnedildi.

Gaziantep ve Kilis'ten Mülki idare amirleri, iş ve siyaset dünyasından bşnlerce insanın katıldığı cenazede gözyaşları sel oldu.

TAZİYELER KAPLAN KARDEŞLER SOSYAL TESİSİNDE KABUL EDİLECEK

Kaplan Ailesi, merhum Abdulkadir Kaplan'ın taziyelerini Güvenevler Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesinde bulunan Kaplan Kardeşler Sitesi sosyal tesislerinde kabul edilecek.

Kent Medya Grubu  olarak Merhuma Allah'tan rahmet Kaplan ailesine başsağlığı dileriz.

Kaynak: KentHaber27.comHABER KAYNAĞI : AIGF
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?